1- Robotlu Transfer Uygulamaları

Robotlu Paletleme, Dizme ve Taşıma Sistemleri genel uygulamalarımız arasındadır. Üretim makine, tesis ve hatlarından çıkan ürünlerin uygun biçimde alınmasını sağlayacak robotların seçimi yapılarak paletlere dizilmesini sağlamak veya paketleme için gerekli konveyör, mekanik gripper ve tutucu grupları tasarlayarak sistemi anahtar teslim olarak projelendirmekteyiz.

2- Robotlu Tezgah Besleme Sistemleri

Pres, CNC Tezgahı, Transfer Tezgahı, Plastik Enjeksiyon ve Alüminyum Enjeksiyon vb üretim makineleri için ürünlere uygun robot seçimi ile beraber uygun tutucu gruplarının tasarım ve imalatı ile beraber anahtar teslim projelendirmekteyiz.

3- Robotlu Kesme Uygulamaları

Cam, Plastik vb malzemelerin uzayda belirtilen koordinatları doğrultusunda verilen açılara göre kesim işlemini uygun robot ve kesici seçimleri ile beraber tasarım ve imalatı ile beraber anahtar teslim projelendirmekteyiz.

4- Robotlu Kamera Kontrol Uygulamaları

Tek üretim hattından veya makinesinden çıkan ürünlerin tip ayrımı, kalite kontrolü, ölçüm ve bir sonraki operasyona doğru işlem için kamera ile doğrudan haberleşen robotu hareketleri kameranın uzayda verdiği koordinatlar doğrultusunda hareketini sağlayan sistemleri projelendirmekteyiz.